Україна, м. Київ, вул. Назарівська, 1

9:00-18:00, пн.-пт.

«МЕД ЕКСІМ» - лідер серед компаній-постачальників медичного обладнання.

Основні напрямки діяльності компанії «МЕД ЕКСІМ» - поставка медичного обладнання від провідних світових виробників, установка і обслуговування поставлених систем, розробка комплексних рішень щодо оснащення медичних установ різного профілю.

Компанія заснована в 2012-му році. З початку своєї діяльності «МЕД ЕКСІМ» поступово збільшує портфель представлених в Україні брендів і на 2021-й рік їх вже більше 50-ти. В цей перелік входять бренди не тільки медичного обладнання, а й обладнання для естетичної медицини, стоматології, ветеринарії.

«МЕД ЕКСІМ» представляє в Україні таких виробників зі світовим ім'ям, як:
Esaote, Medispeс, IMAX, Brightfield Healthcare, Brightfield Endoscopes, Brightfield Therapy, Jena Surgical, SONY, СIVCO, Canfield, Visiomed, Storz, HäTmed, ELMI, OKUMAN, Echolight, Brera Medical TechnologiesARCLaser, AMI Italia, F-care, Progetti, Asclepion, AR-EL, Sinovision, Suntem, Chison, Dentix та інші.

Завдяки злагодженій роботі структурного логістичного підрозділу, наявності власних складських приміщень, а також розвинутої мережі регіональних представництв в Україні та країнах ближнього зарубіжжя, компанія «МЕД ЕКСІМ» в короткі терміни забезпечує поставки закупленого медичного обладнання в усі українські та зарубіжні лікувальні установи.

Все медичне обладнання забезпечується гарантійним і післягарантійним сервісним обслуговуванням. Інженери сервісної служби проводять монтажні роботи і навчають правилам роботи персонал лікувального закладу. Всі інженери пройшли навчання і стажування на виробничих площах компаній виробників з отриманням відповідних сертифікатів.


«МЕД ЕКСІМ» - надійний партнер в світі сучасної медицини!