Україна, м. Київ, вул. Назарівська, 1

9:00-18:00, пн.-пт.

Довгоочікувана наймасштабніша подія року відбулася!

Компанія «Esaote» в Україні, провідний європейський виробник діагностичного обладнання, являється багаторічним учасником виставки, який щорічно презентує свої новинки й досягнення в галузі медицини.

Родзинкою цьогорічного стенда була презентація нової флагманської моделі MyLab X90. На жаль, за об'єктивних обставин, не було можливості представити модель сканера in vivo. Але фото- і відеоматеріали, презентації, задокументований досвід експлуатації дозволили відвідувачам оцінити потужність і ефективність роботи сучасного медичного обладнання, що працює на основі програм з алгоритмами штучного інтелекту (AI).

В ультразвуковому сканері MyLab X90 реалізовані всі останні розробки Esaote в галузі апаратного і програмного забезпечення, конструкції датчиків, ергономіки і дизайну.

Також на стенді була представлена лінійка сучасних універсальних стаціонарних УЗД-апаратів серії Х. Апарати MyLab X8 і MyLab X6 максимально адаптовані до вимог сучасної медицини, дозволяють проводити обстеження у всіх клінічних сферах.

Стаціонарні серійні моделі доповнював портативний УЗД-сканер MyLab Omega HIGHT-END. Технічні й функціональні характеристики приладу дають можливість проводити обстеження в будь-якому місці, де надається медична допомога.

Елітний сегмент УЗД-апаратів був представлений моделлю MyLab X9, що вже довела свою ефективність у провідних медичних закладах по всьому світу.

Ми дякуємо партнерам і відвідувачам виставки за високу оцінку якості та ефективності нашого обладнання й сподіваємось на продуктивну співпрацю. Також ми дякуємо організаторам проведення цього чудового заходу, який зумів об’єднати найкращих фахівців у галузі медицини.

І чекаємо на нові зустрічі!