Україна, м. Київ, вул. Назарівська, 1

9:00-18:00, пн.-пт.

НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Image

Тренінг центр ESAOTE працює на базі компанії МедЕксім. Головне завдання центру – інформування про останні розробки в області медицини, підвищення професійного рівня лікарів, навчання навичкам роботи на новітньому медичному обладнанні, використання спеціалізованих технологій в окремих клінічних областях тощо.

Якість і точність діагностики залежить не тільки від устаткування, але і від професіоналізму та рівня знань медичного персоналу. Лікар, який працює на сучасному обладнанні, потребує постійного навчання та підтримки професійного рівня. У тренінг центрі пропонується великий вибір індивідуальних і групових програм навчання на обладнанні компанії ESAOTE.

Тренінг центр ESAOTE проводить навчання за направленням ультразвукова діагностика. Програма навчання націлена на опануванні технічними тонкощами роботи з ультразвуковими апаратами без урахування особливостей клінічного використання. 

Досвідчені фахівці, які пройшли стажування на заводах виробника, допоможуть лікарям УЗД отримати і закріпити такі навички:

01
Налаштування ультразвукового апарату MyLab певної моделі
02
Налагодження та робота з клінічними протоколами
03
Програмування індивідуальних налаштувань для рутинних і спеціалізованих досліджень
04
Створення якісного і контрастного зображення при всіх режимах дослідження, включаючи сірошкальні і допплерівські режими
05
Особливості роботи та налаштування апарату при використанні еластографії, технології оцінки кінематики міокарда по скороченню волокон (Strain Rate), методики оцінки ступеня атеросклерозу по товщині комплексу інтима-медіа (QIMT)
06
Формування об'ємних зображень в гінекології і акушерстві
07
Відпрацювання навичок дослідження на фантомі плода